Az oldalainkba ágyazott Google Adwords kódja marketing célokra, valamint a Google Analytics kódja a látogatottság méréséhez sütiket használ.

Adatkezelési szabályzat Elfogadom!

Advent Pécs

hu

Döntőbe kerültek

A november 20-án zárult épületfestő gyerekrajz pályázatra több mint 2500 mű érkezett az ország minden tájáról, a pályázók között voltak komplett óvodai csoportok, iskolai osztályok is.

A beérkezett rajzok előválogatása megtörtént. A szervezők a pályaművek előválogatását követően összesen 120 gyermekrajz került a döntőbe, ezeket az alkotásokat pedig advent második, harmadik és negyedik hétvégéjén (péntek, szombat, vasárnap) láthatjuk a dzsámin.

 

A döntőbe került alkotások bemutatásának időpontja:

  • december 2–4. - 16:30 - 19:30
  • december 9–11. - 16:30 - 19:30
  • december 16–18. - 16:30 - 19:30


Közönségszavazás időtartama: 2022. december 09. 12.00 órától december 19. 12.00 óráig

Eredményhirdetés időpontja (online közvetítjük): 2022. december 21. 17.00

Nyertes alkotások bemutatása: 2022. december 23. 16.30–17.00

 

Azért, hogy mindenki számára örömteli legyen a pályázat, minden – a versenykövetelménynek megfelelő – alkotás látható lesz a Dzsámin december 22-én, 16.30-19.30 között.

Korcsoportonként, ABC sorrendben vetítjük ki a rajzokat. A művek a honlapról is letölthetők lesznek, így a szülők akár karácsonyi üdvözletként is elküldhetik gyermekük alkotását szeretteiknek, ismerőseiknek.

A döntőbe kerültek:

 

I. korcsoport: óvodások (4-6 évesek)

 

Békés Winternitz Bodza Boglár
Bélafi Dorka
Benedek Rózi
Bizó Luca
Blum Leon
Bogdán Hanna
Borsányi Nóra
Budán Eszter
Csabai Szofi Elena
Cserveni Boglárka
Domonkos Anna Amanda
Erdődi Liza
Farda Zétény András
Jánossy Lara
Kalányos Mária Emili
Karsai-Ijjász Anna
Képiró Hanna
Konrád Léna
Kovács-Czakó Jasmin
Mikes Medárd
Németh Nóra
Osztromok Sára
Peternai Dávid Balázs
Révész Cecília
Rudolf Márton
Sárkány Mira Veronika
Schiller Louise
Sirák Aisa Mária
Sörös Fruzsina
Surányi Fanni
Szabó-Sánta Zorka
Szendrő Annaliza
Szepe Déva
Tóka Molli
Tóth Sebestyén
Tóth Zselyke
Vajta Dávid
Vajta Kende
Végh Jázmin
Zsarkó Donát

II. korcsoport: 6–10 éves tanulók (1-4. osztály)

 

Ámán Hanna
Antal Nóra
Bakosi Norina
Bank-Bareith Hanna
Baranyai Lara
Czeglédi Anna
Eckert Édua
Farkas Maja
Flaisz Izabella
Fónai Réka
Friedmann Zoé
Fülöp Gvendolin
Gregovszki Soma
Gulyás Panna Ilona
Gyarmati Viktória
Hatos-Szekander Sára
Horváth Gréta
Jandura Flóra
Jankovics Rózsa
Kis-Marics Kíra
Kovács Ajsa
Kvanduk Zsófia
Memon Dorka
Nyiri Dóra
Papp Dea
Perneki Lara
Pozsgai Milla
Rébay Léna
Sas Kíra
Szabó Rebeka Dorka
Szarka Laura
Tamás Dávid
Tatai Emma
Tóth Emma Johanna
Tóth Lilla Eszter
Tóth Mia Hanna
Tóth Sophie Tara
Varga Auróra Viola
Zámbó Fanni
Zetovics Róza

III. korcsoport: 10–14 éves tanulók (5-8. osztály)

 

Balogh Réka
Báter Anna
Béres Bálint
Berkecz Dorka
Bielik Zsófia
Bogdán Bence
Brúnyai Kármen
Bujdosó Szonja
Halász Levente Gergő
Ignácz Mária Amanda
Kerekes Kata
Kesztyűs Míra
Kiss Petra
Kovács Titanilla
Kovács Kitti
Kun Lili
Máhonfai Szofi
Marczi Hanna Kyra
Molnár Annipanni
Molnár Botond
Nyáradi Kincső
Oroszi Noémi
Péter Jázmin
Petri Kata
Pongrácz Anna
Rajtmár Emma
Regényi Boróka
Repáruk Ildikó
Salamon Petra
Schatzl Szonja
Somogyi Izabella
Szabó Blanka
Szabó Dóra
Szabó Helga Aliki
Szőke Alexa
Tóth Gergő
Varga Lilla
Wurst Hanna
Zetovics Alma
Zsigmond Edit